איך בצל עוזר לצמיחת השיער?

אנשים רבים נתקלים בבעיית ההתקרחות. למרות שנשירה של 50-100 שיערות ביום נחשבת לנורמלית, נשירת שיער גורמת דאגה ולחץ מנטלי לאנשים. יתרה מכך, נשירה גדולה של שיער עלולה להשפיע על המראה של האדם ולהשפיע על הביטחון העצמי שלו. ישנן תרופות טבעיות רבות שמסוגלות לגרום לצמיחת שיער, כאשר התרופה היעילה מכולן היא מיץ בצל.

שיטה טבעית ובטוחה

זה לגמרי בטוח להשתמש בבצל במניעה של נשירת שיער וקידום צמיחתו כאשר הבצל עוזר ללא תופעות לוואי או גורם לאלרגיות. אין צורך להשתמש בכימיקלים על השיער כאשר ישנה שיטה פשוטה, זולה ובטוחה לקידום צמיחת השיער. ניתן להשתמש בבצל כתרופה טבעית כאשר קו השיער נסוג או כאשר ישנם מפרצים. אתה עלול לא לקבל את אותה תוצאה כאשר אתה בוחר בטיפול יקר במכוני שיער.

בצל יכול לעזור לצמיחת השיער?

רוב האנשים סקפטיים כלפי השימוש בבצל לשיפור צמיחת השיער. רובכם תחשבו האם בצל יכול לעזור לצמיחת השיער? המחקרים המדעיים על תרופות טבעיות לנשירה הוכיחו ששימוש במיץ בצל ואכילת בצלים עוזרת בשליטה בנשירה ובבעיות אחרות הקשורות לשיער כמו קשקשים, וזיהומים פטרייתיים. נמצא ששימוש במיץ בצל עוזר בנוסף במניעת שיער מאפיר בגיל מוקדם.

איך בצל עוזר לצמיחת השיער?

רוב האנשים לא מודעים כמה בצלים יעילים בקידום צמיחת השיער. לבצלים יש תוכן גופרית עשיר בתוכם. כאשר שמים מיץ בצל על הקרקפת ללא תרופה נוספת או בשילוב תרופה נוספת לנשירה, מחזור הדם בקרקרפת עשוי להשתפר. גופרית משפרת בנוסף את ייצור רקמות הקולגן אשר חשובות לצמיחת השיער. צמיחת שיער מזקיקי השיער בקרקפת ועלייה באספקת הדם לקרקפת מזינה את הזקיקים ובכך מקדמת את צמיחת השיער. בנוסף לגופרית שיש במיץ יש מאפיינים אנטי בקטריאליים ומונעת צמיחה של פטריות וחיידקים על הקרקפת, דבר שמפחית את הסיכויים לאבד שיער בגלל הזיהומים הללו. מיץ בצל מגדיל את חוזק השיער ומונע דילול ושבירה. ניתן להשיג נפח משופר לשיער בעזרת מריחת מיץ בצל על הקרקפת.

בצל גורם לצמיחת שיער מהירה יותר

בשביל להשיג צמיחת שיער בעזרת מיץ בצל צריך להפיק את המיץ ולמרוח אותו על הקרקפת ביסודיות. למרות שלמיץ יש ריח חריף, התרופה יעילה מאוד בקבלת התוצאות הרצויות. יש צורך להשאיר את המיץ על הקרקפת למשך 30 דקות. תוכל להשאיר אותו יותר זמן אם תצליח לסבול את ריח המיץ. תשטוף את הקרקפת בעזרת מים ושמפו עדיף. צריך לחזור על הפעולה לפחות 3 פעמים בשבוע למשך לפחות חודשיים על מנת לראות תוצאות. לתרופה טבעית זו יקח זמן עד לקבלת התוצאות הרצויות.

איך להכין מיץ בצל לצמיחת השיער

קל מאוד ופשוט להכין מיץ בצל לצמיחת השיער. ניתן להשתמש במעבד מזון או בלנדר, פומפיה או מסחטה בשביל להפיק את המיץ. קלף את המספר הדרוש של בצלים על פי אורך השיער שלך וחתוך אותם לחתיכות. ניתן לשים אותם בבלנדר או מסחטה והפעל אותם בשביל לקבל את הכמות הדרושה של מיץ.

שיטות לשימוש במיץ בצל לצמיחת שיער

 1. תערובת מיץ בצל עם דבש

ניתן להשתמש בתרופה זו בשתי דרכים שונות. אפשר לשלב ¼ כפית מיץ בצל עם כף אחת של דבש כאשר ניתן לשתות את זה בכל יום או שאפשר לערבב על הקרקפת ולעסות במשך 15 בשביל לראות את ההבדל.

2. בלילה של מיץ בצל ורום

אם ריח הבצל בלתי נסבל עבורך אתה יכול להשתמש בשיטה זו כדי למנוע נשירת שיער ולשפר את צמיחתו. לקצוץ דק בצל בגודל בינוני ולהשרות אותו בכוס של רום במשך הלילה. ביום למחרת, תסנן את התערובת בשביל להוריד חתיכות בצל. תשתמש בבלילה לעסות את הקרקפת או השתמש בבלילה כתכשיר שטיפת שיער.

3. הוסף בצל במתכונים שלך

אתה יכול לכלול בצלים במתכונים רגילים ובסלטים על מנת לזכות ביתרונות השימוש בבצל. ייתכן וזה יעבוד פחות טוב משימוש בבצל על השיער.

4. מיץ בצל לשטיפת השיער

זו שיטה נוספת לשימוש בבצל לצמיחת השיער ללא דמעות וגירוי בעיניים. הוסף 4-5 בצלים קצוצים לליטר מים אחד ותרתיח למשך כ-10 דקות. תן לתערובת להתקרר ותסנן אותה. השתמש במים הרתוחים עם בצל על השיער לאחר חפיפה עם שמפו. אם הריח לא מפריע לך אתה צריך לא לשטוף את השיער ביום השימוש. אתה יכול לנקות את השיער בעזרת שימוש בשמפו עדין ביום למחרת.

השיער הוא חלק מאישיותו של האדם. אם אתה דואג מנשירת שיער מופרזת, אתה יכול לנסות את התרופה המוזכרת לעיל. בחר את השיטה הנוחה לך ותדבוק בה לפחות חודשיים. בהתחלה שיערך יזהר ולאחר מכן השיער יהפוך לחזק ועבה יותר. על מנת להגביר את צמיחת השיער אתה יכול לעסות את הקרקפת עם תערובת של שמן זית, שמן קוקוס ושמן שקדים פעם בשבוע. אתה יכול לקבל תוצאות טובות יותר אם תשאיר את השמן על שיערך במשך הלילה. תאכל תמיד אוכל בריא על מנת למנוע נשירה ולעודד צמיחה מחודשת של השיער.

אולי יעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *